Život

13. srpna 2013 v 14:01 | MaffineQ |  Témata týdne

Život

No tohle téma je zajímavé, poněvadž by jsme se měli bavit o tomto tématu ve světě mnohem častěji protože v životě je spousta nástrah které by jsme měli překonat ale protože my češi si v našem životě žijeme ještě hůř jak prasata, tak ty překážky moc nepřekonáváme.
Podle toho co se píše o nás, si všímám toho že jsme nejspíše světoznámý, ale nejsme světoznámý moc dobře, neudělali jsme nic moc velkého.
Jsme tak moc světoznámý jen proto, že si žijeme jako nenapravitelná prasata, a tím se také stáváme jedním z nejhorších zemí.
Kdybych mohla, změnila bych tenhle svět , ale co sakra zmůže jedna čtrnáctiletá dívka.
Ačkoli nemohu nic víc dělat, tak alespoň píšu články.
Spoustu těch pitomých pubertálních idiotů se neumí chovat ke své rodině, fetují,pijou a kouří jen proto, aby si jich ostatní všímali.
Sice si jich ostatní všímají ale ne jen že ničí sami sebe, ale ničí i rodinu a nejhorší z toho je že si neváží své vlastní matky která jim dala život, která je s láskou vychovala, která jim dávala pocit bezpečí,lásku a utěchu,Bránila je za každé situace, dávala jim najíst i pít, chodila do školy když byl nějaký problém a to zdaleka není vše co pro nás matky dělají.
Tím jak se jejich děti chovají jim oplací všechno co pro ně udělali??
To mi tedy příjde jako největší hanba.
Život nám dali jen naši rodiče a za to by jsme jim měli být vděční.
Ať už se nám v životě děje cokoli, měli bychom si vážit života který máme.
V životě je tolik krásných chvílí že je nedokážu ani spočítat, ale proč bych žila... Každý má svůj směr kterým se vydal a jde tím směrem a hledá to co hledat chce!
Vím že nám život někteří lidé znepříjemňují ale co na tom, my nežijeme pro ně, my žijeme sami pro sebe a pro své blízké.
Vážím si těch kteří mohou a dělají něco pro naši zem,Nenávidím ty, kteří mohou a nic nedělají,Lituji ty kteří chtějí ale nemohou a nejraději bych hodila do hnoje ty co nás, naše blízké a naší zemi ničí!!!
Proto abych mohla něco udělat pro nápravu naší země bych klidně skočila i z mostu.
Tohle jsou sice jen napsaná slova ale snažím se dělat alespoň něco malého.
Já moc velká češtinářka fakt nejsem ale i když jsou v tomto textu chyby nebojím se ho zveřejnit!
Mám ráda svůj život a doufám že vy také, ráda žiju pro ty které mám ráda ráda žiju proto abych ukázala ostatním že si nemůžou dělat co chtějí a když se mě budou pokošet schodit tak je vemu klidně sebou aby věděli jaký to je !
To je asi všechno :)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama